Yardım(S.S.S)

Ay Dijital Medya'nın web sitesi projelerinde modern ve sade bir tasarıma sahip kolayca yönetebileceğiniz admin paneli vardır. Web sitesi yönetim panelinin eğitimi web projesi tesliminde ücretsiz olarak verilmektedir.

Web sitesi projelerinde PHP yazılım dilini, CSS 3, HTML 5, jQuery, Ajax web teknolojilerini ve veri tabanı olarak ise MySQL'i kullanmaktadır.

- Ay Dijital Medya, özel web tasarım geliştirme ajansıdır ve müşterileri için özel web sitesi tasarımı çözümleri sunar. 
- Hazır website template, wordpress tema ve şablonlar kullanmaz. 
- Web hizmetleriyle müşterilerine butik olarak hizmet vermeyi misyon edinmiştir. 
- Tabiri caizse müşterileri için özel elbise dikmektedir. 

Ay Dijital Medya'nın web tasarımı kültürünü, web sitesi sorumluluklarını, web tasarım / yazılım iş süreçlerini ve web sayfası tasarımlarını sunum sistemini keşfetmek ve ayrıntılı bilgi sahibi olmak için tıklayınız.


Web Tasarım

 

Ay Dijital Medya, sözleşme imzaladığı SEO projelerinde üstün başarılar elde ederek tüm müşterilerini Google'da istedikleri konuma getirmiştir ve arama motorlarında +1.000 kelimede müşterilerine ilk üç sırada yer sağlamıştır. Ay Dijital Medya'nin SEO hizmeti detaylarını incelemek için tıklayınız.


SEO Hizmeti

 

Web sitenizin durumu ve anahtar kelimelerinizin rekabetine göre 3-8 ay sürmektedir.

Web sitenizin internette markalaşmasını sağlayan SEO çalışmalarının aylık bedeli 2.500₺'dir. Sektör ve anahtar kelime analizlerine göre ödeme süreniz belirlenmektedir. Ay Dijital Medya'nın tüm hizmet fiyatlarıyla ilgili detaylı bilgi almak için fiyat listesi butonunu tıklayabilirsiniz.


Fiyat Listesi

 

Ay Dijital Medya ileri düzey markalaşma yöntemleriyle SEO çalışmaları yapmaktadır. Yalancı backlink ve hitlerle sağlanan geçici arama motoru optimizasyonu tekniklerini asla kullanmamaktadır. Arama motorlarının kullanıcı dostu kriter ve algoritmalarına uyumlu; kaliteli ve kalıcı SEO çözümleri sunmaktadır

Ay Dijital Medya SEO referanslarını ilgili firmalarla yaptığı centilmenlik anlaşması gereği internet ortamında paylaşamamaktadır. Hemen +90 (546) 206 4440 arayarak SEO uzmanıyla görüşmek için randevu alabilir ya da SEO hizmetiyle alakalı merak ettiklerinizi öğrenmek ve referanslarımızı talep etmek için info@websitetasarimcim.com adresimize mesaj gönderebilirsiniz.

Ay Dijital Medya, marka imaj yönetimi kapsamında işletmeler için aşağıdaki sosyal medya sayfalarını aylık olarak yönetmektedir.

• Facebook ( www.facebook.com/  )
• Twitter ( www.twitter.com/ )
• Linkedin ( www.linkedin.com/company/ )
• Pinterest ( tr.pinterest.com/ )
• Google Plus ( plus.google.com/+ )
• Instagram ( www.instagram.com/ )
• Vk ( vk.com/ )

Ay Dijital Medya'nin sosyal medya yönetimi hizmet detaylarını incelemek için tıklayınız.


Sosyal Medya Yönetimi

 

• Sosyal medya sayfa analizleri yapılarak eksiklikler giderilmektedir.
• Logo ve banner resimleri hazırlanarak kurumsal kimlik bütünlüğü sağlanmaktadır.
• Sosyal medya platformlarının web sitesine entegresi sağlanmaktadır.
• Hedef kitle analizleri yapılarak kurumsal iletişim düzeni oluşturulmaktadır.
• Sosyal medya reklam yönetimi hizmetleri verilmektedir.
• Sektörel gruplar araştırılarak etkileşim ağı oluşturulmaktadır.
• Özgün sloganlar ve resimler paylaşılarak marka imaj değeri güçlendirilmektedir.
• Web sitesinin ve blog içeriklerinin yönetim hizmetleri verilmektedir.

Ay Dijital Medya , sosyal medya yönetimi hizmeti verdiği firmaların sektörel anahtar kelimelerini analiz eder ve web sitesi SEO çalışmalarını destekler. SEO hizmeti ne demektir, ne işe yarar? Bilgi almak için tıklayınız.

SEO Hizmeti

 

Sosyal medya yönetimi yeni müşteri ve pazar arayışını ve markalaşma süreçlerini destekleyen hizmetlerdir. Firmanızın sektörü, ürünleri/hizmetleri, ihtiyaçları, kurumsal kimliği ve örgütsel iş kültürü içerik paylaşım planlamasına yön vermektedir. Ay Dijital Medya ile firmanız arasındaki sosyal medya yönetimi için yapılacak toplantıdan sonra içerik paylaşım sayısı netleşmektedir.

Dijital dünyada itibarlı ve güçlü olmanız için yapılan sosyal medya çalışmalarının aylık bedeli 2.000₺'dir. birNC'nin profesyonel hizmet fiyatlarıyla ilgili detaylı bilgi almak için fiyat listesi butonunu tıklayabilirsiniz.

Fiyat Listesi

 

Şuan Maalesef. Peşin ya da banka havalesi yoluyla ödeme alınmaktadır. Ancak ileriki zamanlarda sanal pos uygulamamızı hizmetinize sunacağız

• Tüm özel web sitesi hizmetlerinde başlangıçta alınacak ön ödeme ilgili proje fiyatının %40'ından az olamamaktadır.

• Sunucu, Web Hosting, Domain ve SSL hizmetleri bedeli peşin olarak tahsil edilmektedir.

Alan adınıza bağlı web sitesi açabilmek için Web Hosting'inizi servis sağlayıcınız ücret karşılığında alabilirsiniz. Hiç uğraşmayayım derseniz bizimle iletişime geçip yapacağınız siteyi seçiniz . Hem Hostinginizi tanımlayalım hemde web sitenizi yapalım.  Ödemenizi yaptıktan sonra Web Sitesi Hizmetini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

FTP (File Transfer Protocol), bir tür dosya transfer protokolüdür. FTP'yi kendi bilgisayarınızda yaptığınız sayfaları Weblumba sunucularına yüklemek için kullanacaksınız. Bu işlem için çeşitli FTP programları kullanabilirsiniz. FTP programlarını program indirilen sitelerden bulabilirsiniz. 
FTP hesabınızı, Servis Yönetimi sayfalarında sol kolonda Web Sitesi Yönetimi bölümünün altında bulunan "FTP" linkini tıklayarak gideceğiniz sayfada şifrenizi belirleyerek aktive edin.

Email hesabınıza gelen mesajları bilgisayarınızda bulunan herhangi bir Email programıyla okuyabilmek için, POP3 hesabı tanımlamanız gerekmektedir.
Temel değişiklikler aşağıdaki gibidir:
- Görünen ad (Display Name) : Giden Email'de "Kimden" bölümünde görünmesini istediğiniz isim (Ad / Soyad gibi),
- E-posta adresi : Yaratmış olduğunuz kullanıcı adresi (Ör:metehan@aydijitalmedya.com)
- Gelen Posta (Incoming Mail, POP3) : mail.aydijitalmedya.com
- Giden Posta (Outgoing Mail, SMTP) : mail.aydijitalmedya.com
- Hesap adı (Login Name) : Yaratmış olduğunuz Email adresi (metehan@aydijitalmedya.com)
- Parola (Password) : Bu kullanıcı için Servis Yönetimi'nde belirlenmiş şifre

ÖNEMLİ UYARI: Outlook kullanıcısıysanız Sunucular (Servers) başlığı altında "Sunucum kimlik doğrulaması gerektiriyor (My server needs authentication)" uyarısını işaretlemeniz gerekmektedir.

Bu sorunun cevabı aslında hayli kapsamlıdır, ancak eğer şu anda bu yazıyı okuyorsanız iyi bir başlangıç yapmış olabilirsiniz. Çünkü en öncelikli olarak dikkat etmeniz gereken konu ehliyetli ve güvenilir kurumlardan hizmet almanız gerektiğidir, bunu da en baştan doğru bilgilendirilerek garanti edebilirsiniz. Karşılaştırma yapmay da ihmal etmeyin, mutlaka satış sonrası hizmetleri de göz önünde bulundurun.

Herhangi bir web sitesi yaptırmaya karar verdiğinizde aslında sadece başlangıç yapmış olursunuz, özellikle çok göreceli kavramları içerdiğinden belli bir fiyat belirlemeden önce sizin ihtiyaçlarınız ve ne gibi özelliklerin ekleneceği netleştirilmelidir.

Örneğin, kaç sayfadan oluşacağı, eğer ürünlerinizin tanıtımını yapmak istiyorsanız gerekli görsel ve içerik çalışması, web sitenizin navigasyon altyapısı, web hosting hizmetini nereden alacağınız, alan adı kaydı gibi bir çok faktör yer almaktadır.

Günümüz şartlarında iletişim olanaklarının artmasıyla sınırlar ortadan kalmış ve uluslararası düzeyde iş olanakları bulunmaktadır. Internet, email veya telefon aracılığıyla uzman danışmanlığı alabilirsiniz, ancak güvenilir bir yerde bulunan firmalar olduklarını mutlaka ontrol edin ve şahıslarla iş yaparsanız, daha sonra meydana gelebilecek koşulların farklı olabileceğine dikkat edin.

Web sitesinin tasarımının zaman planlaması sitenizin büyüklüğüyle, karmaşıklığıyla ve içerdiği diğer özellike veya modüllerin kapsamı ile doğru orantılıdır.

Bir domain name veya türkçe ifade edersek alan adı, firmanıza vey şahsınıza ait olarak herhangi bir alan adı tescil hizmet sağlayıcısından kiralamış olduğunuz spesifik olan web adresidir. Örneğin bizim alan adımız "bfgyazilim.com" dur.

Web hosting ya da dilimizde ifade edersek, web barındırması aylık olarak web sitenizin internette erişilebilir olmasının sağlanması için bu hizmeti veren kuruluşa ödenen hizmet bedelidir.

Web siteniz oluşturulduktan sonra en popüler bazı arama motorlarına kayıt edilmesi için başvuruda bulunulur, ancak bunların her web sitesini dizinlerine ekleme garantisi yoktur. Web siteniz kabul edilirse de bazen haftalar hatta aylar sonra arama motoru örümceklerinin içeriğinizi taramasını bekleyebilirsiniz.  Ne kadar zamanda bu işlemin gerçekleşeceği ise arama motorunun güncelleme planına bağlıdır.

Web sitenizin içeriği tamamen hedeflerinizle doğru orantılıdır, Örneğin bir yardım kuruluşu iseniz içeriğiniz sosyal sorumluluk projeleri olabilir, ancak herhangi bir ticari düşünceniz olmadığından fazla agresif bir pazarlama stratejisi izlemenize gerek olmaz. Ancak eğer ticari bir işletme söz konusu ve ürünlerinizin hedef pazarınıza ulaşması gerekiyorsa içerikle ilgili kriterlerin farklı boyutlarını da dikkate almanız gerekebilir.

Aşağıdaki linke tıklayın ve açılan formu doldurarak bize isteklerinizi iletin...Bu şekilde en doğru sistem analizi ile bütçenize göre en uygun çözüme kavuşabilirsiniz, bu konuda garanti veriyoruz.

Eğer sizin veya şirketinizin web sitesi olması konusunda ikna oldunuzsa veya halen bazı sorularınız cevapsız kaldıysa basit şekilde web tasarım talep formumuzu doldurarak süreci başlatabilirsiniz.

Web tasarım sayfamızdan detayları inceleyebilir, siz de bugünden itibaren kurumsal bir web sitesine kavuşabilirsiniz...

Herhangi bir web sitesi yaptırmaya karar verdiğinizde aslında sadece başlangıç yapmış olursunuz, özellikle çok göreceli kavramları içerdiğinden belli bir fiyat belirlemeden önce sizin ihtiyaçlarınız ve ne gibi özelliklerin ekleneceği netleştirilmelidir.

Örneğin, kaç sayfadan oluşacağı, eğer ürünlerinizin tanıtımını yapmak istiyorsanız gerekli görsel ve içerik çalışması, web sitenizin navigasyon altyapısı, web hosting hizmetini nereden alacağınız, alan adı kaydı gibi bir çok faktör yer almaktadır.

Bu sorunun cevabı aslında hayli kapsamlıdır, ancak eğer şu anda bu yazıyı okuyorsanız iyi bir başlangıç yapmış olabilirsiniz. Çünkü en öncelikli olarak dikkat etmeniz gereken konu ehliyetli ve güvenilir kurumlardan hizmet almanız gerektiğidir, bunu da en baştan doğru bilgilendirilerek garanti edebilirsiniz. Karşılaştırma yapmay da ihmal etmeyin, mutlaka satış sonrası hizmetleri de göz önünde bulundurun.